Jsme na Facebooku
Česky English
‹ ›
Obrzek

Ubytování

Hotel IBERIA*** nabízí ubytová¡ní ve 26 dvoulůžkových pokojích a 1 dvoulůžkovém apartementu. V apartementu je obytná část oddělena od ložnice mobilní stěnou. Pro hosty s tělesným postižením nabízíme ubytování v pokoji s bezbariérovou úpravou. Bezbariérový přístup do hotelu a společenských prostor je zajištěn z hotelového parkoviště a do ubytovací části výtahem z hotelové recepce.

Ubytovací kapacita hotelu je 54 lůžek, v 10 pokojích je možno kapacitu zvýšit 1 přistýlkou. Pro dítě do 3 let je k dispozici dětská postýlka. Pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem, vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, apartement i vířivou vanou, TV se satelitním příjmem, telefonem, WiFi připojením k Internetu. Apartement a 14 pokojů je vybaveno minibarem. Parkoviště pro ubytované hotelové hosty má kapacitu 20 míst a je monitorováno kamerami.

EET (Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.)

© 2017 Hotel IBERIA*** | Design by: TREKrDESIGN.net